Logo ZLKL Zielona Góra
Home / Sukcesy

Sukcesy

21.09.2016, Częstochowa

Finał Ligi Juniorów 2016

Startujący zawodnicy: 1

6

VI miejsce ZLKL trener Mirosław Krzyżanowski Ogólnopolski Finał Ligi Juniorów

06.08.2016, Wrocław

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży2016

Startujący zawodnicy: 1

3

III miejsce ZLKL trener Tomasz Hasiów Klasyfikacja generalna zawodów

04.08.2016, Wrocław

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży2016

Startujący zawodnicy: 3

2

II miejsce Wójcik Maciej trener Tomasz Hasiów 400 m

2

II miejsce Skopiński Michał trener Jerzy Walczak Pchnięcie kulą

3

III miejsce Bogucki Norbert trener Tomasz Hasiów 2000 m z przeszkodami

16.07.2016, Tbilisi

Mistrzostwa Europy Juniorów Mł 2016

Startujący zawodnicy: 1

3

III miejsce Wójcik Maciej trener Tomasz Hasiów sztafeta szwedzka

02.07.2016, Suwałki

Mistrzostwa Polski Juniorów 2016

Startujący zawodnicy: 1

2

II miejsce Kapała Dawid trener Sławomir Landyszkowski 400 m

15.03.2016, Spała

Halowe Mistrzostwa Polski 2016

Startujący zawodnicy: 2

2

II miejsce Bartczak Krzysztof trener Jerzy Walczak 7-bój

3

III miejsce Kwaśniewska Michalina trener Jerzy Walczak skok wzwyż

15.02.2015, Toruń

Halowe Mistrzostwa Juniorów 2015

Startujący zawodnicy: 4

1

I miejsce Dawid Kapała trener Sławomir Landyszkowski 400 m

2

II miejsce Agnieszka Stachowiak trener Remigiusz Wierzbicki 3000 m

3

III miejsce Iga Jastrzębska trener Remigiusz Wierzbicki 2000 m

3

III miejsce Paweł Puczko trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce

10.01.2015, Cottbus

Halowy Mityng Lekkoatletyczny

Startujący zawodnicy: 1

1

I miejsce Oskar Lier trener Andrzej Maciejewski Skok wzwyż

27.09.2014, Zielona Góra

Mistrzostwa Polski Młodzików

Startujący zawodnicy: 13

6

VI miejsce Sebastian Wróbel trener Sławomir Landyszkowski 1000 m

6

VI miejsce Maciej Wójcik trener Adam Szulc 300m

8

VIII miejsce Kacper Tamul Skok o tyczce

9

IX miejsce Paulina Mazurkiewicz trener Jerzy Walczak Rzut dyskiem

9

IX miejsce Norbert Bogucki trener Tomasz Hasiów 1000 m

9

IX miejsce Jagoda Senderek trener Andrzej Maciejewski Skok wzwyż
X miejsce Paulina Mazurkiewicz trener Jerzy Walczak Pchnięcie kulą
X miejsce Andżelika Patelak trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce
XI miejsce Paweł Grabowy trener Remigiusz Wierzbicki 3000 m ppł
XI miejsce Michał Jarmołowicz trener Adam Szulc Rzut dyskiem
XIV miejsce Marta Wołczyńska trener Jerzy Walczak 3000 m ppł
XIX miejsce Marta Wołczyńska trener Jerzy Walczak 100 m ppł
XXVI miejsce Aleksandra Rotko trener Sławomir Landyszkowski 600 m

30.08.2014, Inowrocław

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Startujący zawodnicy: 8

2

II miejsce Kamil Literski trener Sławomir Landyszkowski 4 x 400m

4

IV miejsce Katarzyna Cerbińska trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce

5

V miejsce Mateusz Bak trener Remigiusz Wierzbicki 800 m

5

V miejsce Mateusz Bak trener Remigiusz Wierzbicki 1500 m

5

V miejsce Alicja Kmiecik trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce

6

VI miejsce Daniel Roszkowski trener Jerzy Walczak 10-bój

6

VI miejsce Karolina Sygutowska trener Jerzy Walczak Rzut dyskiem

7

VII miejsce Karolina Sygutowska trener Jerzy Walczak Pchnięcie kulą

29.07.2014, Szczecin

Mistrzostwa Polski Seniorów

Startujący zawodnicy: 4

5

V miejsce Michalina Kwaśniewska trener Jerzy Walczak Skok wzwyż

7

VII miejsce Mateusz Fórmański trener Sławomir Landyszkowski 400 m

7

VII miejsce Kamil Literski trener Sławomir Landyszkowski 4 x 400m
XI miejsce Mateusz Bak trener Remigiusz Wierzbicki 1500 m

13.07.2014, Wrocław

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych)

Startujący zawodnicy: 24

0

miejsce Karol Kowal trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce

1

I miejsce Dawid Kapała trener Sławomir Landyszkowski 400 m

3

III miejsce Iga Jastrzębska trener Remigiusz Wierzbicki 1500 m

5

V miejsce Michał Łado trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce

6

VI miejsce Paweł Puczko trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce

7

VII miejsce Angelika Dziurla trener Adam Szulc Skok wzwyż

9

IX miejsce Katarzyna Przystupa trener Jerzy Walczak Rzut dyskiem
XI miejsce Patryk Majskow trener Sławomir Landyszkowski 100 m
XI miejsce Zofia Raczyńska trener Sławomir Landyszkowski 7-bój
XII miejsce Mikołaj Wczelik trener Tomasz Hasiów Rzut oszczepem
XIV miejsce Marcela Bolechowska trener Tomasz Hasiów 100 m ppł
XIV miejsce Laura Szuman trener Andrzej Maciejewski 4 x 100m
XIV miejsce Paulina Markiefka trener Jerzy Walczak 4 x 100m
XIV miejsce Martyna Gierszewska trener Tomasz Hasiów 4 x 100m
XIV miejsce Natalia Półtorak trener Tomasz Hasiów 4 x 100m
XIV miejsce Karolina Sawczyńska trener Sławomir Landyszkowski 4 x 400m
XIV miejsce Zofia Raczyńska trener Sławomir Landyszkowski 4 x 400m
XIV miejsce Martyna Gierszewska trener Tomasz Hasiów 4 x 400m
XIV miejsce Iga Jastrzębska trener Remigiusz Wierzbicki 4 x 400m
XV miejsce Patryk Majskow trener Sławomir Landyszkowski 200 m
XXIII miejsce Patryk Majskow trener Sławomir Landyszkowski 4 x 100m
XXIII miejsce Dominik Raduński trener Sławomir Landyszkowski 4 x 100m
XXIII miejsce Daniel Kazarnowicz trener Adam Szulc 4 x 100m
XXIII miejsce Paweł Pluskota trener Andrzej Maciejewski 4 x 100m

12.07.2014, Ostrawa/Czechy

Młodzieżowy Czwórmecz Czechy-Polska-Słowenia-Węgry

Startujący zawodnicy: 1

5

V miejsce Mateusz Bak trener Remigiusz Wierzbicki 1500 m

21.06.2014, Bruszwik/Niemcy

Drużynowe Mistrzostwa Europy

Startujący zawodnicy: 1

3

III miejsce Mateusz Fórmański trener Sławomir Landyszkowski 4 x 400m

07.06.2014, Zgorzelec

Mistrzostwa Polski Juniorów

Startujący zawodnicy: 12

0

miejsce Maciej Zyber trener Jerzy Walczak Rzut młotem

3

III miejsce Krzysztof Bartczak trener Jerzy Walczak 10-bój

6

VI miejsce Agnieszka Stachowiak trener Remigiusz Wierzbicki 5000 m

6

VI miejsce Tomasz Kijek trener Sławomir Landyszkowski 4 x 100m

6

VI miejsce Krystian Mierzejewski trener Sławomir Landyszkowski 4 x 100m

6

VI miejsce Michał Drogosz trener Adam Szulc 4 x 100m

6

VI miejsce Krzysztof Bartczak trener Jerzy Walczak 4 x 100m

7

VII miejsce Daniel Puczko trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce

9

IX miejsce Magdalena Pitek trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce
XI miejsce Emilia Wiśniewska trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce
XVI miejsce Kamila Drozdalska trener Jerzy Walczak Rzut oszczepem
XVIII miejsce Kinga Juszczak trener Jerzy Walczak Skok wzwyż

29.03.2014, Międzyzdroje

Przełajowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Startujący zawodnicy: 1

XXVI miejsce Sandra Nowakowska trener Remigiusz Wierzbicki 3000 m

29.03.2014, Międzyzdroje

Przełajowe Mistrzostwa Polski Juniorów

Startujący zawodnicy: 1

5

V miejsce Agnieszka Stachowiak trener Remigiusz Wierzbicki 4000 m

23.01.2014, Spała

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Startujący zawodnicy: 1

3

III miejsce Iga Jastrzębska trener Remigiusz Wierzbicki 1000 m

23.01.2014, Spała

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów

Startujący zawodnicy: 2

1

I miejsce Agnieszka Stachowiak trener Remigiusz Wierzbicki 3000 m

5

V miejsce Krzysztof Bartczak trener Jerzy Walczak 7-bój

Halowe Mistrzostwa Polski Jun. i Jun. Młodszych

13.02.2017, Toruń

Halowe Mistrzostwa Polski Jun. i Jun. Młodszych w Toruniu zakończone. Zawodnicy ZLKL Zielona Góra ...

czytaj »

Sezon halowy trwa

01.02.2017, Zielona Góra/Spała

27 i 28 stycznia organizowaliśmy na hali MOSiR-u w Zielonej Górze , Noworoczny Halowy Mityning ...

czytaj »
Udostępnij na Facebook
Przekaż 1% podatku