Logo ZLKL Zielona Góra
Home / Sukcesy

Sukcesy

13.07.2014, Wrocław

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych)

Startujący zawodnicy: 24

0

miejsce Karol Kowal trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce

1

I miejsce Dawid Kapała trener Sławomir Landyszkowski 400 m

3

III miejsce Iga Jastrzębska trener Remigiusz Wierzbicki 1500 m

5

V miejsce Michał Łado trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce

6

VI miejsce Paweł Puczko trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce

7

VII miejsce Angelika Dziurla trener Krzysztof Wesołek Skok wzwyż

9

IX miejsce Katarzyna Przystupa trener Jerzy Walczak Rzut dyskiem
XI miejsce Patryk Majskow trener Sławomir Landyszkowski 100 m
XI miejsce Zofia Raczyńska trener Sławomir Landyszkowski 7-bój
XII miejsce Mikołaj Wczelik trener Tomasz Hasiów Rzut oszczepem
XIV miejsce Marcela Bolechowska trener Tomasz Hasiów 100 m ppł
XIV miejsce Laura Szuman trener Andrzej Maciejewski 4 x 100m
XIV miejsce Paulina Markiefka trener Jerzy Walczak 4 x 100m
XIV miejsce Martyna Gierszewska trener Tomasz Hasiów 4 x 100m
XIV miejsce Natalia Półtorak trener Tomasz Hasiów 4 x 100m
XIV miejsce Karolina Sawczyńska trener Sławomir Landyszkowski 4 x 400m
XIV miejsce Zofia Raczyńska trener Sławomir Landyszkowski 4 x 400m
XIV miejsce Martyna Gierszewska trener Tomasz Hasiów 4 x 400m
XIV miejsce Iga Jastrzębska trener Remigiusz Wierzbicki 4 x 400m
XV miejsce Patryk Majskow trener Sławomir Landyszkowski 200 m
XXIII miejsce Patryk Majskow trener Sławomir Landyszkowski 4 x 100m
XXIII miejsce Dominik Raduński trener Sławomir Landyszkowski 4 x 100m
XXIII miejsce Daniel Kazarnowicz trener Krzysztof Wesołek 4 x 100m
XXIII miejsce Paweł Pluskota trener Andrzej Maciejewski 4 x 100m

12.07.2014, Ostrawa/Czechy

Młodzieżowy Czwórmecz Czechy-Polska-Słowenia-Węgry

Startujący zawodnicy: 1

5

V miejsce Mateusz Bak trener Remigiusz Wierzbicki 1500 m

21.06.2014, Bruszwik/Niemcy

Drużynowe Mistrzostwa Europy

Startujący zawodnicy: 1

3

III miejsce Mateusz Fórmański trener Sławomir Landyszkowski 4 x 400m

07.06.2014, Zgorzelec

Mistrzostwa Polski Juniorów

Startujący zawodnicy: 12

0

miejsce Maciej Zyber trener Jerzy Walczak Rzut młotem

3

III miejsce Krzysztof Bartczak trener Jerzy Walczak 10-bój

6

VI miejsce Agnieszka Stachowiak trener Remigiusz Wierzbicki 5000 m

6

VI miejsce Tomasz Kijek trener Sławomir Landyszkowski 4 x 100m

6

VI miejsce Krystian Mierzejewski trener Sławomir Landyszkowski 4 x 100m

6

VI miejsce Michał Drogosz trener Krzysztof Wesołek 4 x 100m

6

VI miejsce Krzysztof Bartczak trener Jerzy Walczak 4 x 100m

7

VII miejsce Daniel Puczko trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce

9

IX miejsce Magdalena Pitek trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce
XI miejsce Emilia Wiśniewska trener Mariusz Żurowski Skok o tyczce
XVI miejsce Kamila Drozdalska trener Jerzy Walczak Rzut oszczepem
XVIII miejsce Kinga Juszczak trener Jerzy Walczak Skok wzwyż

29.03.2014, Międzyzdroje

Przełajowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Startujący zawodnicy: 1

XXVI miejsce Sandra Nowakowska trener Remigiusz Wierzbicki 3000 m

29.03.2014, Międzyzdroje

Przełajowe Mistrzostwa Polski Juniorów

Startujący zawodnicy: 1

5

V miejsce Agnieszka Stachowiak trener Remigiusz Wierzbicki 4000 m

23.01.2014, Spała

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Startujący zawodnicy: 1

3

III miejsce Iga Jastrzębska trener Remigiusz Wierzbicki 1000 m

23.01.2014, Spała

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów

Startujący zawodnicy: 2

1

I miejsce Agnieszka Stachowiak trener Remigiusz Wierzbicki 3000 m

5

V miejsce Krzysztof Bartczak trener Jerzy Walczak 7-bój

30.11.-1, Toruń

Halowe MP Seniorów

Startujący zawodnicy: 0

poprzednia strona
1 2
następna strona

Jesienne Wieloboje + Mityng LA

11.10.2020, Zielona Góra

Tradycyjnie koniec sezonu lekkoatletycznego awizują : ''Jesienne Wieloboje'' i Mityng ...

czytaj »

Winobraniowy Konkurs Skoku o Tyczce

01.10.2020, Zielona Góra

W dniu 1 października 2020 r na stadionie MOSiR w Zielonej Górze rozegrany został Winobraniowy ...

czytaj »
Udostępnij na Facebook
Przekaż 1% podatku