Logo ZLKL Zielona Góra
Home / Trenerzy / Sławomir Landyszkowski

Trenerzy

Sławomir Landyszkowski

trener Zielona Góra

biegi, sprinty

Bieg przez płotki
Biegi

Treningi

Wtorek, Czwartek

15:00-17:00

Stadion MOSiR-u (ul. Sulechowska 37) Zielona Góra

Poniedziałek, Środa, Piątek

15:00-17:00

Sala Gimnastyczna VII LO (ul. Wyspiańskiego 21) Zielona Góra

Sobota

10:00-12:00

Sala Gimnastyczna VII LO (ul. Wyspiańskiego 21) Zielona Góra

Biografia:

Sławomir Landyszkowski - trener klasy II , magister wychowania fizycznego
(IKF GORZÓW Wlkp.). Pracuje w Zielonej Górze jako trener lekkiej atletyki od roku 2004. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w biegach na 600, 400,300 m i sztafetach:4x400 i 4x100m w latach 1995-98, Członek kadry narodowej Juniorów w latach 1996-1998, reprezentant Polski w Mistrzostwach Europy Juniorów i meczach międzypaństwowych. Od 2009 roku trener Kadry Narodowej 400m, 4x400m

 

Kontakt

Tel: 664 008 930

Grupa treningowa:

1. Matuesz Fórmański
•    2011 MP Bydgoszcz:400m VIImsc.
•    2011 ME Ostrava :400m VImsc.
•    2011 MP U23 Gdańsk:400m Imsc
•    2012 MP Bielsko-Biała:400m XIIImsc.
•    2014 MP Szczecin:400m VIImsc.
2. .Arkadiusz Tudorow:
•    MP MŁ Kielce:300m XVIIms
•    OOM Łódź:400m IIIfB
•    MPJ Toruń:4x100m VImsc.
3.Dawid Kapała:
•    OOM Łódź:400m IIImsc.
•    OOM Wrocław:400m Imsc.
•    HMPJ_JM Spała:300m IIImsc
•    MŚ JM Donieck 2013:sztafeta szwedzka VImsc.
4.Patryk Majskow:
•    OOM Wrocław:100m IIIfB;200m VIIfB
5. Zosia Raczyńska:
•    MP MŁ Słubice:300mppł XVIImsc.
•    OOM Wrocław:7-bój XImsc.
5.Aleksandra Rotko:
•    MP MŁ Radom:600m XVmsc.
•    MP MŁ Zielona Góra:600m XXVImsc
6.Sebastian Wróbel:
•    MP MŁ Zielona Góra:1000m VImsc.
7.Karolina Sawczyńska
8.Dominik Raduński 
9.Monika Wielińska  
10.Aleksandra Pochylska
11.Radosław Lacelt
12.Żaneta Jastrzębska
13.Oliwia Adamus
14.Daukusza Andżelika
15.Maksymilian Klee
16.Patrycja Wróbel
17.Michał Puczko
18.Krzysztof Puczko 
19.Skubiszewski Dawid

Osiągnięcia

Osiągnięcia trenera jako trenera kardy narodowej:
•    Mistrzostwa Świata Juniorów Młodszych w2011 w Lille Metropole – 4 miejsce sztafety szwedzkiej w składzie: Marcin Ciechanowicz, Adam Jabłoński, Rafał Smoleń, Patryk Dobek)
•    Mistrzostwa Świata Juniorów w Lekkoatletyce 2012 Barcelona – 2 miejsce sztafety 4x400m i rekord Polski (3:05,05) w składzie : Karol Zalewski, Rafał Smoleń, Piotr Kuśnierz, Patryk Dobek)
•    Mistrzostwa Europy Juniorów w Lekkoatletyce 2013 Rieti – 2 miejsce sztafety szwedzkiej w składzie: Paweł Walczuk, Rafał Smoleń, Łukasz Ozdarski, Patryk Dobek)


Mistrzowie Polski naszej grupy w karierze trenera:
•    Artur Olejarz MP U23 Kraków 5km-1msc.
•    Adamcewicz Piotr MPJ Słupsk  400m-1msc.
•    Baranowski Tomasz MP U23 Kraków 400mpł-1msc.
•    Fórmański Mateusz MP U23 Gdańsk 400m-1msc.
•    Dawid Kapała OOM Wrocław 400m-1msc.

23 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

07.08.2017, Warszawa

Właśnie zakończyła się w Warszawie 23 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. Nasi lekkoatleci ...

czytaj »

Mityng Wakacyjny w Poznaniu

30.07.2017, Poznań

Wakacyjny przerywnik w Poznaniu. Nasi zawodnicy ZLKL pojechali do Poznania, aby uzyskać kilka bardzo ...

czytaj »
Udostępnij na Facebook
Przekaż 1% podatku